5/29+12/29-14/29+7/29

+1
Ответы (2)
  1. 11 июня, 19:49
    0
    5/29+12/29-14/29+7/29 = (5+12-14+7) / 29=10/29
  2. 11 июня, 20:27
    0
    (5+12-14+7) / 29=10/29