5 (3-2y) - 4 (9-у) = 3 (y+5)

+4
Ответы (1)
  1. 21 января, 15:53
    0
    5 (3-2y) - 4 (9-у) = 3 (y+5)

    15-10 у-36+4 у=3 у+15

    -21-6 у=3 у+15

    -6 у-3 у=15+21

    -9 у=36

    у=-36/9=-4