1,7*4,92*7,2: 4,8*0,82*5,1=

+5
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 20:59
    0
    1) 1,7*4,92=8,364

    2) 8,364*7,2=60,2208

    3) 60,2208:4,8=12,546

    4) 12,546*0,82=10,28772

    5) 10,28772*5,1=52,467372