10 000-2 178 * 6 : 4 + 267

+3
Ответы (2)
  1. 27 ноября, 06:52
    0
    1) 2178*6=13068

    2) 13068:4=3267

    3) 3267+267=3534

    4) 10000-3534=6466
  2. 27 ноября, 07:33
    0
    10000-2178*6:4+267=7000