0, 24 * (3 000 - 2 974,5) + 0, 078 * 240

+4
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 07:25
    0
    0.24 * (3000-2974.5) + 0.078*240 = 0.24*25.5+0.078*240=6.12+18.72 = 24.84