200:13 х32+87-215+54:21=

+4
Ответы (1)
  1. 27 июня, 08:36
    0
    200:13 х32+87-215+54:21=200*32/13-128+54/21 = 6400/13-128+54/21=

    =492 4/13-128+2 12/21=364 4/13+2 4/7=366 4/13+4/7=366 28/91+52/91=

    =366 80/91