6/7 (-0.76) - 2.74*6/7

+5
Ответы (1)
  1. 29 мая, 18:02
    0
    6 / 7 * (-0,76) - 2,74 * 6 / 7 = 6/7 х (-0,76-2,74) = 6/7 х (-3,5) = - 3