Найдите

значение выражения6

2 * (5x - 4y) - 3 * (4x-y) ;

x=-5 y=0.8

напишите решение

+5
Ответы (1)
  1. 29 июня, 23:41
    0
    10 х-8 у-12 х+3 у=-2 х-5 у = - (2 х+5 у) = - (-10+4) = 6