X-5/12=2/12.; 15/16-y=3/16

+3
Ответы (1)
  1. 16 июня, 09:42
    0
    х - (5/12) = 2/12

    х = (2/12) + (5/12)

    х=7/12

    (15/16) - y = (3/16)

    у = (15/16) - (3/16)

    у = (12/16)

    у=3/4