9 9 9 9=2 9 9 9 9=10 9 9 9 9=90 9 9 9 9=9

+2
Ответы (1)
  1. 19 января, 07:51
    0
    (9+9-9) : 9=2 (9 9-9) : 9=10 9-9+99=90