1.)

1 дм = ... мм

2.)

90 - (20-24:3) : 4•6+3•3

+4
Ответы (1)
  1. 22 марта, 08:52
    0
    1) 1 дм=100 мм

    2) 90 - (20-24:3) : 4*6+3*3=90-12:4*6+9=90-18+9=81