3 (4-5y) + 7y-6.

42-7 (3x+6) - 4x

+1
Ответы (2)
  1. 8 июля, 06:05
    0
    3*4=12

    3*5 у=15 у

    12-15 у+7 у-6=6-8 у

    Ответ: 6-8 у

    7*3 х=21 х

    -7*6=-42

    42-21 х-42-4 х=0-25 х=-25 х

    Ответ:-25 х
  2. 8 июля, 07:56
    0
    12-15y+7y-6

    -8y+6

    42-21x+42-4x

    -25x