Помогите 9006·800·8632·6666·3=?

+4
Ответы (1)
  1. 5 июня, 12:30
    0
    9006*800*8632*6666*3=1243712288332800

    9006*800=7204800

    7204800 * 8632 = 62191833600

    62191833600 * 6666 = 414570762777600

    414570762777600*3=1243712288332800