2 2//5//X=2 1//4//5//18

+5
Ответы (1)
  1. 9 июля, 18:20
    0
    2 2/5/х=2 1/4/5/18

    2 1/4 х=2 2/5*5/18

    2 1/4 х=12/18

    х=12/18:2 1/4

    х=2/3