Делется ли а) 1356 на 2 б) 4957 на 2 в) 8151 на 3 г) 7361 на 3 д) 7263 на 2 е) 9751 на 2"

+5
Ответы (1)
  1. 26 июля, 21:42
    0
    1356:2=678

    4957:2=2478 (ост 1)

    8151:3=2717

    7361:3=2453 (ост 3)

    7263:2=3631 (ост 1)

    9751:2=4875 (ост 1)