2 год 36 хв + 6 год 48 хв

+5
Ответы (1)
  1. 8 июня, 09:35
    0
    120+36=156 хвилин

    360+48=408 хвилин

    156+408=546 хвилини

    546 хвилини=9 годин 6 хвилин