18·9+32·9

75:15-15:5

3· (7·8+52)

(12-4) · (80:1)

24·7:4-4·3

50-18· (64:16)

+1
Ответы (2)
  1. 21 марта, 01:24
    0
    18*9+32*9=450

    18*9=162

    32*9=288

    162+288=450

    75/15-15/5=2

    75/15=5

    15/5=3

    5-3=2

    3 * (7*8+52) = 324

    7*8=56

    56+52=108

    3*108=324

    (12-4) * (80/1) = 640

    12-4=8

    80/1=80

    8*80=640

    24*7/4-4*3=30

    24*7=168

    168/4=42

    4*3=12

    42-12=30

    50 - 18 * (64 / 16) = - 22

    64/16=4

    18*4=72

    50-72=-22
  2. 21 марта, 02:21
    0
    18*9+32*9=450

    75/15-15/5=2

    3 * (7*8+52) = 324

    (12-4) · (80:1) = 640

    24·7:4-4·3=30

    50-18· (64:16) = 22