Х + 9 11/20 = 22 1/2 - 10 7/12

+4
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 02:58
    0
    Х + 9 11/20 = 22 1/2 - 10 7/12 х+9 11/20=22 6/12-10 7/12=21 12/12+6/12-10 7/12

    х+9 11/20=11 11/12

    х=11 11/12-9 11/20=11 55/60-9 33/60

    х=2 22/60=2 11/30