7.83:0.9+2,6*0,5

(5,29+123,4*0,05) : 1,91

+2
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 01:19
    0
    7.83:0.9+2,6*0,5=10 (5,29+123,4*0,05) : 1,91=6