1 т-4 ц =; 4 т8 ц-5 ц; 52 т6 ц-20 т=; 1 т-250 кг=; 8 т600 кг-3 т=; 10 т-10 ц=.

+4
Ответы (1)
  1. 7 марта, 10:57
    0
    1 т-4 ц=6 ц

    4 т8 ц-5 ц=4 т3 ц, 52 т6 ц-20 т=32 т6 ц, 1 т-250 кг=750 кг, 8 т600 кг-3 т=5 т600 кг, 10 т-10 ц=

    =90 ц.