2 9/70+5 3/14 + 1 9/35=

+4
Ответы (1)
  1. 13 июля, 12:25
    0
    = 149/70 + 73/14 + 44/35 = 149/70 + 73/14 (x5) + 44/35 (x2) = 149/70 + 365/70 + 88/70 = 602/70 = 8,6