20/5+15-10

15-5/2+100

80/40+15-53+10

+2
Ответы (2)
  1. 6 ноября, 01:43
    0
    4+5=9

    15-2.5+100=12.5+100=112.5

    -26
  2. 6 ноября, 03:48
    0
    15-5=10

    10/2=5

    100+5=105