Найдите а) 0.5 от36 м б) 0.01 от 6 м в) 0.15 от 9 м г) 0 ю1 от 60 мин д) 0.25 от 60 мин е) 0.35 от 60 мин

+1
Ответы (1)
  1. 23 мая, 16:53
    0
    А) 0.5*36=18 м

    б) 0.01*6=0.06 м

    в) 0.15*9=1.35 м

    г) 0.1*60=6 мин

    д) 0.25*60=15 мин

    е) 0.35*60=21 мин