Реши уравнение:

(31-у: 350) * 8=200

+1
Ответы (2)
  1. 19 июля, 13:45
    0
    31-у: 350=200:8 31-у: 350=25 - у: 350=31-25 - у: 350=6 - у=6*350 - у=2100 у=-2100
  2. 19 июля, 14:21
    0
    (31-у: 350) * 8=200

    248 - 8 у/350=200

    -8 у/350=200-248

    8 у=16 800

    у = 2 100