Б) (96,6+98,6) : 6,4•1,2-0,2

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 10:53
    0
    1) 96,6+98,6=195,2

    2) 195,2:6,4 = 30,5

    3) 30,5 * 1,2 = 36,6

    4) 36,6-0,2=36,4