1) - 63• (7-11)

2) 9,9• (3-5)

3) - 2,2• (8-3)

4) (26-11) • (-0,4)

+3
Ответы (1)
  1. 8 октября, 08:34
    0
    1) - 63 * (-4) = 252

    2) 9,9 * (-2) = - 19,8

    3) - 2,2*5=-11

    4) 15 * (-0,4) = - 6