3/8 : 15/24 48 : 9/20

+4
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 06:30
    0
    3/8:15/24 = (3*24) / (8*15) = 3/5

    48:9/20 = (48*20) / 9 = (16*20) / 3=320/3=106 2/3