36: (12-6:2) - (0*5+3) - (7*8) : 14:4

+4
Ответы (1)
  1. 28 октября, 15:41
    0
    36: (12-6:2) - (0*5+3) - (7*8) : 14:4 = (36:9) - 3 - (56:14:4) = 4-3-1=0