А=2,4

5,8 а+33,6-2,19 а+1,19 а-19,18=

+3
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 12:07
    0
    5,8*2,4=13,92

    2,19*2,4=5,256

    1,19*2,4=2,856

    13,92+33,6-5,256+2,856-19,18=25,94