2 (1/7) a+3 (9/14) a=11 (1/7) - 1 (1/21) - 2 (3//14) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 18:01
    0
    2/7a+27/14a=11/7-1/21-6/14.

    31/14a=23/21.

    a=322/651