13600-3600: (12*12+56) * 4=

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 13:09
    0
    1) 12*12 = 144

    2) 144 + 56 = 200

    3) 200:4 = 50

    4) 3600:50 = 72

    5) 13600 - 72 = 13528