Х + 105 + 18 = 1 000 : 2

+1
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 09:48
    0
    х + 105 + 18 = 1 000 : 2

    х + 105 + 18 = 500

    x = - 105 - 18 + 500

    x=377