Верно ли равенство: 10 1/3 х-9 х=1/3 х

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 16:39
    0
    10.1/3 Х-9 Х=1/3 Х

    31/3 Х-27/3 Х=1/3 Х

    4/3 Х=1/3 Х

    1.1/3 Х=1/3 Х равенство неверно