1) 54/9+__=6+9*8 2) 8*7+28=28+__ 3) 81-7*4=9*9-__ 4) __ / (10-4) = 72/8 5) 42/7-_=_-3

+3
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 11:55
    0
    1) 54/9+72=6+9*8

    2) 8*7+28=28+56

    3) 81-7*4=9*9-28

    4) 3 + (10-4) = 72/8

    5) 42/7-2=7-3