1,35:2,7-6,02+5,9+0,4:2,5 (4,2-1,075)

+2
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 07:55
    0
    1) 4,2-1,075=3,125

    2) 1,35:2,7=0,5

    3) 0,4:2,5=0,16

    4) 0,16*3,125=0,5

    5) 0,5-6,02 = - 5,52

    6) - 5,52+5,9=0,38

    7) 0,38+0,5=0,88