18-?=29-20 12-?=60-56 11-?=95-90?-8=36-30?-7=49-43?-5=18-9

+4
Ответы (2)
  1. 8 марта, 20:30
    0
    18-?=29-20; ?=9

    12-?=60-56; ?=8

    11-?=95-90; ?=6

    ?-8=36-30; ?=14

    ?-7=49-43; ?=13

    ?-5=18-9; ?=14
  2. 8 марта, 21:25
    0
    18-9=29-20

    12-8=60-56

    11-6=95-90

    14-8=36-30

    13-7=49-43

    14-5=18-9