33 + 29 - (83 - 34) : 7 · 3 =

+5
Ответы (2)
  1. 20 июня, 03:34
    0
    83-34=49

    49:7=7

    7*3=21

    33+29=62

    62-21=41
  2. 20 июня, 04:40
    0
    33+29 - (83-34) / 7*3=33+29-49/7*3=33+29-21=33+8=41