38 * (-3) - (-24) * (-4) + (-16) * (-30)

+4
Ответы (2)
  1. 11 марта, 10:26
    0
    -114-96+480=-210+480=270
  2. 11 марта, 11:30
    0
    -114-96+480=-210+480=270