Решите 504-47,9 + (58,7-49) = 17,654 - (37-22,9) + 0,345=

+5
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 16:45
    0
    504-47,9 + (58,7-49) = 504-47,9+9,7=456,1+9,7=465,8

    17,654 - (37-22,9) + 0,345 = 17,654-14,1+0,345=3,554+0,345=7,453