вычисли

56 + (111-505:5) * 3+42:4=

?

+3
Ответы (1)
  1. 13 июля, 21:00
    0
    1) 505:5=101

    2) 111-101=10

    3) 10*3=30

    4) 56+30=86

    5) 42:4=10

    6) 86+10=96