4,45*10+844:100-35,7:1000+509,4324:10

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 00:59
    0
    4,45 * 10 = 44,5

    844:100 = 8,44

    35,7:1000=0,0347

    509,4324:10=50,943224

    44,5+8,44=52,95

    52,95-0,0347=52,9153

    52,9153+50,943224=103,85852

    Ответ: 103,85852