Решите: 3 - 0,07

15 - 1,12; 18,01 - 2,9; 0,06700 - 0,00389

+1
Ответы (2)
  1. 23 мая, 13:17
    0
    3 - 0,07=2.93

    15 - 1,12=13,88

    18,01 - 2,9=15,11

    0,06700 - 0,00389=0,66611
  2. 23 мая, 14:54
    0
    3-0,07=2,93

    15-1,12=13,88

    18,01-2,9=15,11

    0,06700-0,00389=0,06311