Сравнить: 6% от 33 и 33% от 6

+4
Ответы (1)
  1. 29 апреля, 08:51
    0
    1). 33:100*6 = 0.33*6 = 1.98

    2). 6:100*33 = 0.06*1.98

    1.98 = 1.98