537+289 534+389 823-534

+5
Ответы (2)
  1. 15 ноября, 21:14
    0
    1) 537+289=826 2) 534+389=923 3) 823-534=289
  2. 15 ноября, 21:53
    0
    537+289 = 826 534+389=923 823-534=1357