95*54+45-100+500-1000+600

+5
Ответы (2)
  1. 10 июля, 22:01
    0
    95*54+45-100+500-1000+600=5175

    5175+400-400=5175
  2. 11 июля, 00:06
    0
    1) 95*54=5130

    2) 5130+45=5175

    3) 5175-100=5075

    4) 5075+500=5575

    5) 5575-1000=4575

    6) 4575+600=5175