3 2/5 + 4 3/5; 5 - 2/3; 2 3/8 + 5/8; 10 3/7 - 3 5/7; 4 2/4 + 5 3/4; 9 1/8 - 4.

+3
Ответы (1)
  1. 23 октября, 11:51
    0
    3 2/5 + 4 3/5=8

    5 - 2/3=4 1/3

    2 3/8 + 5/8=3

    10 3/7 - 3 5/7=6 5/7

    4 2/4 + 5 3/4=10 1/4

    9 1/8 - 4=5 1/8