348+168 328+295 640+180 56:8-1

703-229 425-282 510-390 56: (8-1)

+5
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 22:32
    0
    348+168=516

    328+295=623

    640+180=820

    56:8-1=6

    703-229=474

    425-282=143

    510-390=120

    56: (8-1) = 8