Складить ривняння реакций замищення в результате какой можно добыть магний сульфат, скориставшись видповидною кислотою

+4
Ответы (1)
  1. 6 марта, 08:26
    0
    Mg (OH) 2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O

    Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2