Обчислити масу 5.6 л метана CH4

+2
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 03:32
    0
    N CH4 = V/Vm = 5.6/22.4 = 0.25 моль

    m CH4 = n*M = 0.25*16 = 4 г