Здыйснити перетворинчCAC2-C2H2-C2H4-C2H5Br

+4
Ответы (1)
  1. 13 октября, 22:11
    0
    CaC2+H2O=Ca (OH) 2+C2H2

    C2H2+H2=C2H4

    C2H4+HBr=C2H5Br